Rules - Fórum

§ 1 Dodržování zákonů a pravidel
Všichni uživatelé se registrací zavazují k dodržování pravidel stránek a fóra www.klanbbb.cz, licenčních podmínek hry WoT a zákonů České a Slovenské republiky.


§ 2 Slušnost a srozumitelnost
Všechny příspěvky musí být psány srozumitelně a v rámci lepšího čtení a porozumění i v souladu s pravidly pravopisu. Nejde o to, že musíte psát jako Božena Němcová, ale věta by měla začínat velkým písmenem, končit tečkou. Další věta odsazená mezerníkem a používání měkého a tvrdého i/y by se nemělo řídit fenoménem náhody.

Stejně tak žádné příspěvky nesmí obsahovat urážlivé nebo ponižující výrazy, sprostá slova omezit na minimum.

§ 3 Stejné topicy a double posty
Předtím než založíte nový topic (téma) nejdřív použijte tlačítko Hledat. Veškeré dotazy a připomínky směřujte do daných témat. Používejte tlačítko Edit pro úpravu vašich příspěvků a nehromaďte zbytečně příspěvky pdo sebe.

Platí přísný zákaz jakéhokoliv spammování.

§ 4 Obsah příspěvků a zakládání topiců
Příspěvek musí tématicky zapadat do daného topicu. OT příspěvky budou mazány. Pokud vám nevyhovuje žádné z vytvořených témat, před vytvořením nového zkontrolujte, jestli už jedno takové určitě nebylo vytvořeno.

Je zakázáno psát názvy topiců KAPITÁLKAMI stejně tak musí být název topicu co nejvýstižnější a nejstručnější a musí přesně popisovat dané téma.

Příspěvek nesmí být psaný VELKÝMI PÍSMENY a musí splňovat i další pravidla. Nesmí obsahovat jakékoliv odkazy na stránky se závadným obsahem.

§ 5 Mazání příspěvků
Uživatelé nemají možnost mazat své příspěvky. Je zde však funkce Edit pro úpravu příspěvků. Pokud chcete příspěvek odstranit, editujte post a požádejte o smazání.

§ 6 Soukromé zprávy
Soukromou komunikaci, nebo věci nad rámec topicu řeště přes soukromé zprávy (SZ, PM), v případě že se vám neche zakládat nový topic.

§ 7 Pravidla pro fórum platí i pro komentáře
Veškerá pravidla klanu i fóra platí i pro všechny komentáře, ankety a všechny ostatní formy vyjadřování na stránkách.

2020-07-10 at 9:53 PM using UTC +1 [Daylight Savings Time] - Load: 43ms

News Feed Supported standards: XHTML 1.0 - CSS 2.1 - RSS 2.0